Страниц в теме:   < [1 2 3] >
Czas na wiosenne porządki w Kudozach?
Автор темы: Tomasz Poplawski
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 10:53
английский => польский
+ ...
Z wdzięcznością Apr 25, 2011

lim0nka wrote:

Natomiast nie podoba mi się, że np. na pytanie o wykasowanego joba dostaję w odpowiedzi informację, że był on niezgodny z regulaminem ProZ. Dociekam dalej, dostaję jakiś cytat z regulaminu, ni z gruszki, ni z pietruszki. Pytam, o co konkretnie chodziło, dostaję inny cytat. I tak do znudzenia... Po takiej akcji odechciewa się w ogóle pisać do staffu.

A w ogóle to wesołej końcówki Świąt!


kłaniam się Lim0nce za "cytaty wstawiane przez staff >>ni z gruszki, ni z pietruszki


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Monika Jakacka Márquez
Monika Jakacka Márquez  Identity Verified
Испания
Local time: 10:53
Член ProZ.com
польский => испанский
+ ...

Модератор данного форума
Kandydatury? Apr 25, 2011

Wciąż czekam na potwierdzenie kandydatur (Tomku?, Iwonko?) oraz na ew. nowe "samozwańcze" kandydatury

Sama uważam, że brak moderatora w parze o dość sporej ilości zadawanych pytań jest sporym problemem, ale narzekanie niczego nie zmieni. Staff zajmuje się parami które nie mają przydzielonych moderatorów, przez co interweniuje wegług własnego uznania. Obecność moderatorów pewnie sporo tutaj zmieni.... See more
Wciąż czekam na potwierdzenie kandydatur (Tomku?, Iwonko?) oraz na ew. nowe "samozwańcze" kandydatury

Sama uważam, że brak moderatora w parze o dość sporej ilości zadawanych pytań jest sporym problemem, ale narzekanie niczego nie zmieni. Staff zajmuje się parami które nie mają przydzielonych moderatorów, przez co interweniuje wegług własnego uznania. Obecność moderatorów pewnie sporo tutaj zmieni.

Pozdrawiam,
M.
Collapse


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 10:53
английский => польский
+ ...
Józef K. Apr 25, 2011

Monika Jakacka wrote:

Staff zajmuje się parami które nie mają przydzielonych moderatorów, przez co interweniuje wegług własnego uznania. Obecność moderatorów pewnie sporo tutaj zmieni.

Pozdrawiam,
M.


Chociaż nie ma moderatora, to staff powinien się powstrzymać od wyrządzania ludziom krzywdy. Członkowie społeczności proza są stawiani w sytuacji kafkowskiej, a i paragraf 22 dałoby się tu zastosować.

Nie wiedzą, dlaczego są karani zawieszeniami, dlaczego ich komentarze, oceny są usuwane, są pozbawieni jakichkolwiek praw do obrony. Wygląda to na sądy kapturowe.

Moniko, pewnie masz możliwość sprawdzić, jak przebiegało rozpatrywanie niektórych ticketów. Sama sprawdź, dlaczego Michał miał nieprzyjemności (do tej pory nie wie), dlaczego MAB ma takie, a nie inne zdanie (bo się sparzył), dlaczego staję w obronie Iwony (bo otrzymała takie uzasadnienie, że włosy dęba stają).

Bodajże Florencia, przy jakiejś okazji, poinformowała mnie, że nowi moderatorzy mają być od jesieni, no to do tej pory popłynie tu jeszcze wiele złej krwi

T.


 
Monika Jakacka Márquez
Monika Jakacka Márquez  Identity Verified
Испания
Local time: 10:53
Член ProZ.com
польский => испанский
+ ...

Модератор данного форума
:S Apr 25, 2011

bartek wrote:

Moniko, pewnie masz możliwość sprawdzić, jak przebiegało rozpatrywanie niektórych ticketów...


Dostęp do treści ticketów ma jedynie Staff i autor ticketu.

Nowa kadencja moderatorów zaczyna we wrześniu, ale nie myślę, żeby w danym przypadku Staff miał coś przeciwko dodaniu nowych moderatorów (aktualnie nie ma przecież nikogo, kto by zajął się para EN>PL).

Cierpliwie czekam na kandydatury.

M.


 
Tomasz Poplawski
Tomasz Poplawski  Identity Verified
Local time: 03:53
Член ProZ.com c 2007
английский => польский
+ ...
Автор темы
OK Apr 25, 2011

Hej, Monitka, cierpliwości. w Ostatnim Imperium dopiero zaczął się dzień, nie licz na to, że będę na nogach o 10 czy 11 czasu europejskiego, nawet jako moderator (u mnie to 3-4 rano). Za to będę na nogach do ok. 22-23 mego czasu, czyli prawie do 6 rano w Europie, a z moich obserwacji, jest to godzina duchów, często złych, a przynajmniej bardzo agresywnych duchów)
Innymi słowy próbujemy we trójkę, Ty, Moniko,
... See more
Hej, Monitka, cierpliwości. w Ostatnim Imperium dopiero zaczął się dzień, nie licz na to, że będę na nogach o 10 czy 11 czasu europejskiego, nawet jako moderator (u mnie to 3-4 rano). Za to będę na nogach do ok. 22-23 mego czasu, czyli prawie do 6 rano w Europie, a z moich obserwacji, jest to godzina duchów, często złych, a przynajmniej bardzo agresywnych duchów)
Innymi słowy próbujemy we trójkę, Ty, Moniko, Iwona i ja? OK. Zgłoś moją kandydaturę, jeśli Iwona też się zgadza. Jak będzie nieznośnie dp 3.0 potęgi, zawsze możemy z oburzeniem zrezygnować, prawda?

Co do dublujących się kont, nie trzeba żadnych specjalnych narzędzi. Wystarczy, że dwa całkowicie puste profile zadają pytania na ten sam, wąsko specjalistyczny temat, cytując kawałki tego samego tekstu.
Collapse


 
asia20002
asia20002  Identity Verified
Польша
Local time: 10:53
английский => польский
+ ...
temat Apr 25, 2011

Po przeczytaniu tematu myślałam, że chodzi o porządkowanie archiwalnych wpisów na Kudoz. Czasem można się natknąć na dość zaskakujący wybór odpowiedzi.
Na pewno przydałby się obiektywny, nieuprzedzony do nikogo moderator, który może dość szybko zareagować na różne problemy.

Pozdrawiam,
Asia


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Германия
Local time: 10:53
Член ProZ.com c 2003
польский => немецкий
+ ...
Moderatorzy nie mają prawa do ingerencji lingwistycznych (sic!) Apr 25, 2011

Mogą jak owczarki trzymać stado w ryzach, ale nie mają żadnych praw do ingerencji lingwistycznej. Ani w aktualnych kudozach, ani w przeszłych.
Poza tym wybór pytającego jest święty - jak pytaczek wybrał bzdurę, to bzdura jest w glosariuszu. Jedyna szansa zmiany w parach PL: arbitraż kudoz.
Dotyczy tylko i wyłącznie naszego światka i nie jest w 100% zgodne z przepisami, lecz było w onych czasach tolerowane. Czy staff w formie obecnej zechce to tolerować, nie wiem.
... See more
Mogą jak owczarki trzymać stado w ryzach, ale nie mają żadnych praw do ingerencji lingwistycznej. Ani w aktualnych kudozach, ani w przeszłych.
Poza tym wybór pytającego jest święty - jak pytaczek wybrał bzdurę, to bzdura jest w glosariuszu. Jedyna szansa zmiany w parach PL: arbitraż kudoz.
Dotyczy tylko i wyłącznie naszego światka i nie jest w 100% zgodne z przepisami, lecz było w onych czasach tolerowane. Czy staff w formie obecnej zechce to tolerować, nie wiem.
Pewnie po pierwszym donosie obrażonej osoby, której wpis by zmieniono, sprawie zostanie łeb ukręcony.
Walka z kudozami to walka z wiatrakami, przy obecnych możliwościach.
Collapse


 
Ania Heasley
Ania Heasley  Identity Verified
Великобритания
Local time: 09:53
английский => польский
+ ...
A o co chodzi? Apr 25, 2011

Mam prosbe, czy moglbys, moze w punktach, podac jak krowie na miedzy/chlopu na granicy, o co dokladnie chodzi, w czym jest problem/problemy, co jest wedlug Ciebie nie tak?
I kto to jest ten wrog publiczny numer 1? czy to jakas aluzja, przenosnia? Temat sie rozwija jak na dobrym nawozie a ja mam klopoty z dokladnym zrozumieniem sedna sprawy.

Z gory dziekuje
Ania


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Michal Berski
Michal Berski  Identity Verified
Польша
Local time: 10:53
польский => английский
+ ...
To co właściwie może moderator Apr 25, 2011

Jerzy Czopik wrote:

Mogą jak owczarki trzymać stado w ryzach, ale nie mają żadnych praw do ingerencji lingwistycznej. Ani w aktualnych kudozach, ani w przeszłych.
Poza tym wybór pytającego jest święty - jak pytaczek wybrał bzdurę, to bzdura jest w glosariuszu. Jedyna szansa zmiany w parach PL: arbitraż kudoz.
Dotyczy tylko i wyłącznie naszego światka i nie jest w 100% zgodne z przepisami, lecz było w onych czasach tolerowane. Czy staff w formie obecnej zechce to tolerować, nie wiem.
Pewnie po pierwszym donosie obrażonej osoby, której wpis by zmieniono, sprawie zostanie łeb ukręcony.
Walka z kudozami to walka z wiatrakami, przy obecnych możliwościach.


Poza usuwaniem postów w dyskusjach?

M


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Страниц в теме:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Модератор(ы) этого форума
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Czas na wiosenne porządki w Kudozach?






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »